SOUTĚŽ o hodinky Garmin ze série Legacy Hero!

Ve spolupráci s Garminem jsme pro tebe připravili velkou soutěž o hodinky ze série Legacy Hero

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, jaký ze ZDE nabízeých modelů by sis vybral/a a kdo je tvůj oblíbený filmový superhrdina.

Soutěž poběží až do čtvrtka 5. prosince 2019 do půlnoci!

Série Garmin Legacy Hero

Specializovaná řada chytrých hodinek vznikla spoluprací značek Garmin a Walt Disney. Chytré GPS hodinky Garmin Rey a Darth Vader z edice Legacy Hero Series jsou vyrobené z prémiových materiálů, nabízejí kombinaci chytrých a sportovních funkcí. Design hodinek je inspirovaný unikátními vlastnostmi a oblečením superhrdinů seriálu Star Wars. Měří širokou škálu sportů a jejich používáním můžete dosáhnout skvělé kondice blížící se filmovým hrdinům. V aplikaci Garmin Connect najdete speciální odznaky, avatary a zprávy, které vás budou motivovat k lepším výkonům. Funkční výbava hodinek obsahuje všestranné sportovní funkce, celodenní monitoring srdečního tepu a míry pohybu, hudební přehrávač a podporu bezkontaktních plateb Garmin Pay™.

Díky stylovému designu a prémiovým materiálům jsou vhodné jak na sport, tak i do společnosti.

Cena 9.999 Kč

First Avenger

Model chytrých, sportovně všestranných GPS hodinek, který je inspirovaný filmovou postavou Captain America. Hodinky jsou navržené v modro-stříbrné barevné kombinaci a doplněné o hnědý, kožený řemínek. Tvar a úprava ocelové lunety hodinek jsou inspirované ochranným vibranium štítem superhrdiny Captain America.
Výdrž baterie na 1 nabití: až 8 dní v režimu chytrých hodinek

Průměr pouzdra hodinek: 45 mm, tloušťka 13 mm, hmotnost: 51 gramů (robustnější model, který je vhodný na střední, až větší zápěstí)

Captain Marvel

Model chytrých, sportovně všestranných GPS hodinek, který je inspirovaný filmovou postavou Captain Marvel. Hodinky jsou navržené v modro-zlaté barevné kombinaci s červenými detaily a doplněné o modrý, prošívaný kožený řemínek. Design hodinek je inspirovaný unikátními vlastnostmi a oblečením superhrdinky Captain Marvel.
Výdrž baterie na 1 nabití: až 7 dní v režimu chytrých hodinek.
Průměr pouzdra hodinek: 40 mm, tloušťka 13 mm, hmotnost: 40 gramů (menší, lehčí a jsou vhodné na menší dámské zápěstí)

 

Darth Vader

Legacy Saga, Darth Vader

Model chytrých, sportovně všestranných GPS hodinek, který je inspirovaný filmovou postavou Darth Vader. Hodinky jsou navržené v černo-červené kombinaci s koženým řemínkem. Design hodinek je inspirovaný vzhledem kokpitu stíhačky, unikátními vlastnostmi a oblečením temného vládce Darth Vader.

Výdrž baterie na 1 nabití: až 8 dní v režimu chytrých hodinek.
Průměr pouzdra hodinek: 45 mm, tloušťka 13 mm, hmotnost: 50 gramů (robustnější model, který je vhodný na střední, až větší zápěstí)

Legacy Saga, Rey

Garmin Rey

Model chytrých, sportovně všestranných GPS hodinek, který je inspirovaný filmovou postavou Rey. Hodinky jsou navržené v bílo-stříbrné kombinaci s koženým řemínkem. Design hodinek je inspirovaný unikátními vlastnostmi a schopnostmi superhrdinky Rey.
Výdrž baterie na 1 nabití: až 7 dní v režimu chytrých hodinek.
Průměr pouzdra hodinek: 40 mm, tloušťka 13 mm, hmotnost: 40 gramů (menší, lehčí a jsou vhodné na menší dámské zápěstí)