SOUTĚŽ o produkty Kari Traa

Ve spolupráci s norskamoda.cz jsme připravili soutěž o produkty od norské značky Kari Traa! Tři šťastlivci vyhrajou kšiltovku Kari Traa a jednu z tašek.

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚To se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, kterou z tašek by sis přál/a a podle čeho je značka Kari Traa pojmenována.

Soutěž poběží do úterý 25. června 2019 do půlnoci.

Vyhrát můžeš 30l sportovní tašku Kari Traa. Velký cestovní duffelbag, který pojme všechny nezbytnosti na jakoukoli cestu, třeba i kolem světa. Nezničitelný materiál, který snese i to nejnáročnější zacházení. Dvě dostatečně velká ucha, a hlavně nastavitelné ramenní popruhy na nošení na zádech. Ty ocení všichni, kteří nám nabídnou pomoc se zavazadlem, a taky my samy, když se pomocník nenajde. Stylový design a barevné provedení je samozřejmostí. Barevné variace nalezneš zde.

Další výhrou je jednoduchá a velmi praktická kosmetická taštička nejen na cestování. Pečovat o sebe neznamená jen pohyb a dobrou stravu, ale také náležitou kosmetickou péči, takže ať vyrážíš na jóga víkend nebo jen na chatu, určitě s sebou balíš nějakou tu část koupelny, jako my všechny. Snadno ti s tím pomůže taštička Traa, do které si vše vejde a ještě ji díky zábavnému potisku jen tak nepřehlídneš ani na dně kufru. Najdeš jí zde.

Třetí šťastlivec se může těšit na dámskou stylovou tašku. Taška, kterou můžeš tahat do školy, do práce, na cvičení nebo i s dítětem v kočárku a nikdy to nebude mimo. Dostatečný objem pojme vše, bez čeho se při odchodu z domu neobejdeš a ještě má Maria jednu vychytávku – zvenku můžeš pod speciální popruhy připnout sako nebo podložku na cvičení. Prohlídni si ji zde.