SOUTĚŽ o startovné na City Cross Run & Walk Česká Lípa

Vyhraj startovné na netradiční běžecký závod City Cross Run & Walk v České Lípě! Atraktivní trasa tě provede historickým centrem města, přírodní oblastí Peklo či přes autodrom. Nebude chybět ani tradiční průběh historickým autobusem!

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚To se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, na kterou část trati by ses těšil/a nejvíce?

Soutěž poběží do 13. srpna 2019 do půlnoci.

Na závodníky čeká 7 a 16 kilometrů dlouhá trasa. Na náměstí T.G. Masaryka v České Lípě se uskuteční i kilometr dlouhý běh pro rodiny s dětmi. Chodci, kteří se vydají na 8km procházku, odstartují ze Škroupova náměstí.

Z centra města trasa závodníky zavede do přírodní oblasti Peklo. Malebně půvabné údolí, jímž protéká Robečský potok je národní přírodní památkou již od roku 1967. Na jaře zde v mokřinách kvetou bledule a stěny kaňonu jsou zarostlé reliktními bory, javořinou a lipami. V soutěsce se schovává i tunel, skalní byt a skalní reliéfy sochaře Augustina Schindlera z České Lípy.

Netradičním zážitkem bude zcela jistě průběh areálem závodního autodromu v Sosnové či průmyslovým objektem výrobce českých svítidel. Závod zpestří již tradiční průběh historickým autobusem, ale i živá kapela hrající podél trati.