SOUTĚŽ o startovné na Rocki Race v Hostivicích

SOUTĚŽ o startovné na Rocki Race v Hostivicích

Vyhrajte startovné pro své děti na závod Rocki Race v Hostivicích! Rocki race je seriál překážkových závodů určen pro děti. Závody jsou určeny pro děti od 7 do 17 let a na závodníky je připraveno 15 – 30 překážek. Závod se uskuteční 27. dubna 2019.

Pravidla soutěže: Označte příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚To se mi líbí‘ a do komentáře nám napište, zda už jste o nové sérii závodů OCR Rocki Race slyšeli.

Soutěž poběží pouze do pátka 19. dubna 2019 do 18:30!

Informace od pořadatele: Rocki Race je série závodů pro děti, při kterém si sáhnou dno (s ohledem na jejich fyzické možnosti a úroveň pohybových schopností).  Pro malé závodníky jsou vytvořené tratě, jejichž zvládnutí bude pro děti znamenat občas překonání vlastních limitů. O to více nadšeni budou, až proběhnou cílem a jejich hruď ozdobí vysněná medaile.

Závod je vymyšlen tak, aby si děti opravdu užily svou cestu pro medaili. Nepřemýšlejte nad tím, že by trať mohla být dlouhá nebo překážky náročné. Přihlaste své děti s tím, že samo sobě dokáže, že má na to takový závod zaběhnout. Čas není rozhodující, důležité je dostat se do cíle a to v jakémkoliv časovém rozmezí. Jestli závodníci trať poběží, půjdou nebo se budou plazit je pouze na nich. Překážky jsou vyrobené ze dřeva a z jiných přírodních materiálů. Všechny jsou zvládnutelné a pokud ne, pak si přeci každý závodník rád splní nějaký handicap. Jednoduše řečeno: „Závod je určen pro každého, není důležité pokořit limity, je důležité dostat se do cíle a ucítit uznání všech přihlížejících ve chvíli, kdy bude závodníkovi na krk pověšena medaile.“