Soutěž s námi o hodinky Garmin Vívoactive 5!

Hodinky na sport i do společnosti

Moderní, chytré GPS hodinky se zářivým AMOLED displejem, které nabízejí vyváženou kombinaci pokročilých všestranně sportovních, zdravotních a chytrých funkcí včetně podpory bezkontaktního placení a vestavěného hudebního přehrávače. Funkce Body Battery sleduje poměr mezi zátěží a regenerací vašeho těla. Hodinky umí podrobně vyhodnotit váš spánek, stanovit potřebnou délku spánku i rady pro jeho zlepšení. Změří a zaznamenají běh, jízdu na kole, plavání, posilování, golf a řadu dalších sportů. Jsou kompatibilní s Android i iOS telefony, skvělá výdrž až 11 dní v režimu chytrých hodinek. Více informací o hodinkách naleznete ZDE.  www.garmin.cz.

O co soutěžíme? Výherní cenou jsou hodinky Garmin Vívoactive 5, výherce může zvolit jakýkoliv model z nabídky.

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, jakou funkci hodinek Garmin Vívoactive 5 bys chtěl používat při svém tréninku.

Soutěž poběží do neděle 10. 12. 2023 do půlnoci. Výherce vylosujeme už 11. prosince na našem facebooku.

! POZOR na Facebooku se někdo vydává za RUN magazine a vyhlašuje výsledky soutěže. Jedná se ale o falešný profil. Poznáte to například tak, že profil nemá žádné nebo jen velmi málo sledujících. Pokud od tohoto profilu dostanete zprávu o tom, že máte někam kliknout, či zadat číslo účtu, tak to za žádných okolností nedělejte a účet prosím nahlašte jako spam. Oficiální výsledky budou zveřejněny až po ukončení soutěže. Děkujime za pochopení.