SOUTĚŽ s RUNem o oblečení od NESSI SPORTS

SOUTĚŽ s RUNem o oblečení od NESSI SPORTS

Velká SOUTĚŽ o běžecká ultra light trička od Nessi SportsWear: Dejte příspěvku se soutěží na našem  Facebookovém profilu „Líbí se mi“ a do komentáře napište, v jaké barvě by se vám tričko nejvíce hodilo k vašemu běžeckému outfitu? Nezapomeňte přidat i velikost. Kdo má chuť, může se nám i pochlubit fotkou ;-).

Výběr barev a velikostí  můžete ověřit

zde muži

zde ženy

Jeden muž a jedna žena co splní obě podmínky vyhrají tričko Nessi UltraLight v barvě a velikosti dle vlastního výběru. Trvání soutěže jako ovykle do úterní půlnoci 😉

Jsme rádi, že díky dlouholeté spolupráci s Nessi SportsWear vám, našim čtenářům a fanouškům nabídnout něco navíc v podobě soutěže o tyto novinkové modely. Dámské tričko a modro-bílé legíny jsme dostali také na test a tudíž se o nich dočtete i v květnovém čísle RUN magazínu, které bude na stáncích nejpozději od 7.5. a ve větších městech snad už 4.5. ;-).

Prodyšné UltraLight tričko a data od výrobce

Tričko je elastické, extrémně lehké a prodyšné. Bylo ušité z materiálu nejnovější generace Amet Fibra, který rychle shromažďuje vlhkost na povrchu pokožky a přenáší ji ven. V oblastech se zvýšeným pocením byly použity další prodyšné zóny. Díky tomu tričko nejen rychle uschne, ale také zaručuje pocit svěžesti a sucha při intenzivním tréninku.

Tričko má tzv monokorpus, ve kterém nebyly použité švy. Zbývající švy jsou ploché, což znamená, že nezpůsobují odřeniny ani podráždění kůže. Tričko je odolné, ale velmi lehké a tenké. Díky tomu během tréninku nebudete ani vnímat, že ho na sobě máte.

Tričko se snadno udržuje čisté a nezadržuje nepříjemný zápach. Jeho další výhodou je trvanlivost barvy, která vypadá bezvadně i po opakovaném praní i mnoha hodinách cvičení na slunci.

Více o materiálu Amet Fibra

Nejnovější generace materiálu, která kombinuje estetiku, funkčnost a perfektní přizpůsobení. Jeho vlákna pracují na principu knotu: přes kanálový systém shromažďují vlhkost z povrchu pokožky a transportují ji ven. Díky tomu topy a trička ušité z tohoto materiálu dobře dýchají a rychle schnou.

Amet Fibra je extrémně lehké (až o 20% v porovnání s jinými látkami) a zároveň je velmi odolné. Moderní vazba příze zaručí, že je materiál velmi jemný a měkký na dotek, což zaručuje nejvyšší komfort při jeho použití. Polyamid, používaný k výrobě materiálu Amet Fibra, zaručí, že oblečení z něj vyrobené neabsorbuje vlhkost a zároveň zvyšuje cirkulaci vzduchu, takže kůže může volně dýchat.

Složení: 90% Polyamid, 10% Elastan více zde