SOUTĚŽ s RUNem o SUUNTO 5

 

Ve spolupráci s Amer Sports, českým distributorem značek Suunto a Salomon, jsme pro vás připravili soutěž o Suunto 5 v hodnotě 8 390 Kč!

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚To se mi líbí‘,  a do komentáře nám napiš, jaká funkce Suunto 5 ti přijde nejzajímavější? Prohlédnout si je můžeš zdeZároveň vyplň formulář pod tímto odstavcem.

Soutez Salomon

Soutěž poběží do 14. července 2019 do půlnoci.

Tenké, kompaktní a pohodlné sportoví hodinky Suunto 5 jsou připraveny vás dostat do formy pomocí optimálního tréninkového rytmu, dobře známé multifunkční funkci Suunto. Suunto 5 jsou určené sportovním nadšencům, kteří se chtějí zaměřit na každý svůj další krok, záběr, kilometr.

Vždy jde o vzdálenost

S inteligentními režimy baterií Suunto 5 a s jejich dlouhou životností až 40 hodin můžeš pokračovat v pohybu – ať už jde o trénink nebo výlet – bez obav, že by baterce došla šťáva. Suunto 5 se učí tvým tréninkovým vzorcům a posílají upomínky, abys je nezapomněl před příštím tréninkem nabít.

Vysoce inteligentní parťák

Suunto 5 sleduje úroveň tvé kondice a přizpůsobuje pokyny založené na tvém pokroku a cílech. Stejně jako trenér ti řekne, kdy odpočívat a kdy jsi trénoval příliš tvrdě. Pokud vynecháš trénink, Suunto 5 tě bude motivovat. Suunto 5 jsou více než hodinky – je to spolehlivý parťák na každý trénink. Hodinky také sledují stres a spánek, takže si můžeš být jist, že jsi dobře zregeneroval a můžeš se pustit do další práce.

Suunto 5 tě podrží ať až se chceš jen udržovat či zlepšovat a zapracovat na své kondičce. S více než 80 přizpůsobitelnými sportovními režimy můžeš získat relevantní statistiky bez ohledu na sport, kterému se zrovna věnuješ.

 Foto: Amer Sports