Soutěžte s námi o běžecké boty INOV-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX B7!

Soutěž o INOV-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX B7 z limitované edice věnované legendárnímu ultra trialovému závodu B7.

Představujeme oficiální botu běžeckého ultra trailového závodu B7. B7 se tak řadí mezi závody, které mají vlastní limitovanou edici běžeckých bot. INOV-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX B7 je přesně tou obuví, která je určená na dlouhé trailové závody.

Chceš posouvat své limity ve vzdálenosti a rychlosti? Přesně pro tyto účely vznikla nová běžecká bota TRAILFLY ULTRA G 300. Botu, ve které využiješ svůj potenciál do poslední kapky. Podařilo se spojit pohodlné a stabilní tlumení s perfektní flexibilitou a schopností přizpůsobit se povrchu, po kterém běžíš. Třešničkou na dortu je zbrusu nová tlumící pěna G-FLY obohacená grafénem pro maximální odolnost a energetickou návratnost. Konečné řešení odvěké otázky „V čem běžet ultra trail?“ má jméno TRAILFLY.

Dlouhé běhy v různorodém terénu budou díky nim snadnější a pohodlnější, než jste si kdy dokázali představit. Pro milovníky robustních, stabilních a spolehlivých bot bude TRAILFLY ideální volbou i v okamžiku, kdy má délka běžeckých tras do ultra daleko.

Soutěžní otázka:

Tipni délku tkaničky půlpáru v pánské velikosti 44 a máš šanci je vyhrát. Chceš vědět víc o INOV-8 TRAILFY ULTRA G 300 MAX? Jdi na: https://www.beskydskasedmicka.cz/b7/bota-b7/ 

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš odpověď na soutěžní otázku.

Soutěž poběží do středy 28.června 2023 do půlnoci!