Velká SOUTĚŽ o běžecké boty od INOV-8

Díky běžecké výzvě TRAIL TOUR jsme do stali možnost  pro naše čtenáře připravit velkou SOUTĚŽ o běžecké boty INOV-8: Dejte příspěvku se soutěží na našem Facebookovém profilu „Líbí se mi“ a do komentáře napište, zda jste již letos či loni absolvovali některou z 50ti etap TRAIL TOUR, kterou vymysleli, připravili, organizují a vyhlašují právě borci z distribuce značky INOV-8 a kterou trasu/y byste si nejraději vybrali pro letošní ročník a případně i proč?

Jeden z Vás splní obě podmínky, vyhraje luxusní trailovky INOV-8 TR 270, které jsou právě od výrobce vybrané a doporučené jako nejuniverzálnější bota pro terény, které v rámci TRAIL TOUR můžete u nás i v zahraničí absolvovat.

Více o TRAIL TOUR:

…aneb vyber výzvu, přijmi výzvu, vylepšuj časy, a to vždy tehdy, kdy ty sám chceš.

Ve spolupráci s členy Česko-Slovenského INOV-8 týmu a specializovanými běžeckými prodejnami je letos připraveno 50 etap v 7 zemích. Je jen na tobě, kolik etap si zaběhneš. Každou etapu můžeš absolvovat kdykoliv, ve dne, v noci, sám, s kamarády, opakovaně. Do výsledků se ti vždy započte nejrychlejší čas, který se následně převede na body. Na vybraných etapách budou v průběhu TT spouštěny další specifické prémie – např. vrcholové prémie, downhill, rychlostní úsek…

Okno s výsledkovou listinou bude aktualizováno každý večer. Apelujeme na důsledné a rychlé párování vašich běhů do aplikace Strava. Nově je do pravidel přidána max. 5-denní lhůta pro stažení času do aplikace. Důvodem je snaha o uchování atmosféry a atraktivity celé akce pro všechny účastníky.

Novým prvkem letošního ročníku je také možnost stažení etapových map do mobilní aplikace Phonemaps. V ní najdeš samostatnou složku TT se všemi mapami. Aplikace takto může fungovat jako přímá off-line navigace na trati. Na stránce každé etapy najdeš krátký příběh s popisem a gpx. log ke stáhnutí do svých hodinek.

I letos se můžete zapojit do TT ve dvou módech. Pokud chcete figurovat ve výsledkové listině a být ve hře o ceny, je nutné se do TT zaregistrovat. Pokud si chcete některou z etap zaběhnout bez toho, abyste se viděli ve výsledcích, registrace v tomto případě není potřeba. Kompletní myšlenka tvůrce, návod jak se do TT 2018 zapojit, přesná místa a trasy etap atd. najdeš ZDE.

Soutěž poběží do úterý 22.5.2018 – přejeme hodně štěstí !

#RUNPodporuje #TrailTour #MakejDoKopce #PřijmyVývzu #Inov8