Velká soutěž o startovné na TRY-athlon Challenge Prague

Vyhrajte startovné na nádherný triatlonový závod Challenge Prague, který se uskuteční 28. července v historickém centru Prahy! Konkrétně soutěžíme o startovné na závod TRY-athlon, který je ideální první zkušeností s triatlonem!

380 m plavání, 18 km na kole a závěrečný běh na 4.2 km. Závod odstartuje plaveckou částí jedním zkráceným okruhem ve Vltavě se startem i cílem na Střeleckém ostrově. Poté se závodníci vydají na dva cyklistické okruhy po rovinaté trase, jež je zavede ven z centra města směrem po Janáčkově nábřeží, Strakonické ulici a zpět. Běžecký okruh povede podél obou břehů Vltavy přes Rašínovo nábřeží, náplavku, Palackého most a Janáčkovo nábřeží. Závod v této kategorii je ideální pro všechny, kteří nemají s triatlonem mnoho zkušeností a chtějí si jej vyzkoušet.

Jedním z loňských účastníků byl olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle, který ve své věkové kategorii obsadil osmou příčku. „Užil jsem si to. Jak plavání, tak kolo pro mě byly zajímavé. Plaval jsem polovinu tratě kraul a polovinu prsa. Neopren, který mi zajistili organizátoři, mě krásně nadnášel. Na kole jsem trefil skupinku asi tří lidí, kteří to tahali, a fest jsem se jich držel. Ta cyklistická část nebyla vůbec špatná, jel jsem nad očekávání. A běh? No, než jsem se rozeběhl, chvíli to trvalo, ale nakonec to bylo dobrý,” zhodnotil svůj výkon Šebrle.

Jak startovné vyhrát? Stačí od 18:30 hodin neděle 24. června do pondělní půlnoci k danému příspěvku na našem Facebooku napsat, jakou největší sportovní výzvu máte letos před sebou!