Vyhraj dres RUN magazine týmu! 

Staň se členem RUN magazine týmu a vyhraj týmový dres!

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce ‚To se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, co by se ti hodilo z e-shopu www.sport-tester.cz.

Soutěž poběží do úterý 10. září 2019 do půlnoci.

RUN magazine team odstartoval ve vysokém tempu. Vznikl sice teprve v lednu 2018, ale už má skoro 1500 členů (přidejte se k nám >>zde<<)! Snažíme se realizovat nápady členů teamu a díky tomu už máme v té nejlepší kvalitě své dresy a tílka, čelenky, kompresní návleky, kompresní běžecké ponožky a budeme pokračovat. Všechny tyto věci si můžeš objednat prostřednictvím našeho spřáteleného webu www.sport-tester.cz.

O sport-testeru

Jsme parta lidí, kteří se dali dohromady díky různému sepětí s vydavatelstvím RUN magazínu. K založení e-shopu jsme se rozhodli proto, že jako aktivním sportovcům nám na česko-slovenském trhu chyběl poctivý, specializovaný e-shop, kde čtenáři a zákazníci nenajdou pouze okopírované produktové popisky od výrobce, ale reálné testy a zkušenosti s prodávanými produkty. Portál, kolem kterého by se utvořila samovolně a nenuceně celá komunita lidí, kteří budou mít možnost se do obsahu webu i sami zapojit např. testování produktů. Web je rozdělen na část e-shopu a část zabývající se testováním sportovních produktů.