Vyhraj starovné na ČEZ RunTour a batoh ČEZ RunTour!

Vyhraj starovné na ČEZ RunTour a batoh ČEZ RunTour!

Již po desáté vyběhne v roce 2021 více než 20 tisíc malých i velkých běžců společně s největším rodinným běžeckým seriálem ČEZ RunTour na unikátní tratě v osmi krajských městech po celé České republice.

ČEZ RunTour je seriál běžeckých závodů, který je určen pro rodiny s dětmi, začátečníky a hobíky. Je tu zkrátka pro každého, bez ohledu na věk, rasu nebo pohlaví. A že běžet může opravdu každý dokazuje celý koncept seriálu – panuje zde rodinná a přátelská atmosféra a trasa je připravena pro každého člena rodiny – od dětí až po veterány (500 m, 1000 m, 3 km, 5 km, 10 km). Hlavním cílem je zvednout Česko z gauče a ukázat všem běžcům, že běhání je hlavně o radosti! Proto máme pro běžce připravena krásná, zajímavá, mnohdy i netradiční místa v daném městě.

O co hrajeme? Vyhrát můžeš jedno ze tří startovných na jakýkoliv termín ČEZ RunTour a také můžeš vyhrát batoh ČEZ RunTour.

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘ a do komentáře nám napiš, ve kterém městě bys chtěl/a využít svou výhru a jakou vzdálenost by jsi chtěl/a běžet? Odpovědi na otázku lze najít zde.

Soutěž poběží až do úterý 20. července 2021 do půlnoci!