Vyhrajte jeden z párů běžeckých bot PUMA – Liberate Nitro, Eternity Nitro, Velocity Nitro nebo Deviate Nitro.

Vyhrajte jeden z párů běžeckých bot PUMA – Liberate Nitro, Eternity Nitro, Velocity Nitro nebo Deviate Nitro.

PUMA Liberate Nitro

Osvoboďte svůj krok s Liberate Nitro, dosud nejlehčí běžeckou botou. S odlehčeným svrškem z mono síťoviny odvádějící vlhkost, ultra odpruženou mezipodešví NITRO FOAM a podešví PUMAGRIP s vysokou trakcí jsou tyto boty stvořeny pro rychlý a svižný pohyb a pro běhy na krátké vzdálenosti.

Cena: 2 999 Kč

PUMA Eternity Nitro

Ideální výkonná běžecká obuv pro ty, kteří hledají větší stabilitu a podporu. Technologie PUMA runGUIDE podporuje správné vyrovnání a udržuje nohu uprostřed boty s každým došlapem. Speciální zpevnění integrované do svršku nabízí bezpečné uzamčení pro maximalizaci pohodlí a stability, zatímco mezipodešev NITRO FOAM poskytuje vynikající lehké odpružení. Reflexní prvky a spoiler zajišťují vysokou viditelnost za všech podmínek a s podešví PUMAGRIP se nemusíte bát uklouznutí.

Cena: 3 799 Kč

PUMA Velocity Nitro

Lehká, citlivá a mimořádně pohodlná obuv Velocity Nitro je vše, co byste od běžecké boty mohli chtít. Pohodlné polstrování za využití pěny NITRO v mezipodešvi a funkční odolná podrážka PUMA GRIP jsou vhodné pro běh na jakékoliv vzdálenosti. I ty větší.

Cena: 3 399 Kč

PUMA Deviate Nitro

Maximální výkon pro jakoukoliv vzdálenost. Deviate Nitro je polstrovaná obuv, která spojuje a vylepšuje trend maximální výkonnosti běžecké obuvi a co nejsnazšího běhu. Prodyšný svršek a odlehčená podrážka s pěnou NITRO jsou stvořeny pro lehký a zároveň velmi pohodlný běh. Speciální vrstva INNOPLATE vytvořená z karbonových vláken maximalizuje návratnost energie s každým krokem a působí jako neviditelný pohon. Deviate Nitro zvyšuje výkon při dlouhých bězích a je ideální volbou pro maximální odpružení i pro maratony.

Cena: 4 699 Kč

Pravidla: Označ příspěvek k soutěži na naší facebookové stránce jako ‚to se mi líbí‘. Dej sledovat profil poskytovatele soutěže @PUMACzechRepublic a do komentáře označ dva lidi, kteří by také rádi vyhráli.

Soutěž poběží až do 16.března 2021 do půlnoci!