Vyhrajte jeden ze šesti balíčků Proenzi

Chcete dopřát kloubům zaslouženou péči? Stačí, když si tipnete, kolik bylo v historii RUNu zodpovězeno čtenářských dotazů. Šest nejpřesnějších soutěžících získá balíček Proenzi v hodnotě  463 Kč. Tipovat můžete na tomto odkazu.

Co můžete vyhrát

Proenzi GEL k masáži v oblasti kloubů a kloubního okolí

proenzi-gel-100ml-v14-transparentProenzi GEL obsahuje unikátní kombinaci tří účinných látek – glukosamin sulfát, MSM a Boswellia serrata extrakt.

Masáže jsou vhodné u stavů souvisejících s bolestivými projevy kloubních obtíží a podílí se na snížení ztuhlosti a zlepšení pohyblivosti kloubů.

Proenzi GEL navíc obsahuje eukalyptový olej, jalovcovou silici, kafr a menthol. Tyto látky prohřívají postižené místo a přispívají k dosažení pocitu úlevy.

Proenzi GEL je lehký, nemastí a nezanechává skvrny. Po aplikaci se okamžitě vstřebává a zanechává příjemný, svěží pocit. Je založen na vodní bázi, je šetrný a je velmi dobře snášen.

Účinné látky mají tyto vlastnosti:

» Glukosamin sulfát je základní stavební složkou kloubní chrupavky, která se zabudovává přímo do její struktury. Chrání a vyživuje klouby, podporuje jejich celkovou obnovu a přispívá k lepší pohyblivosti kloubů.

» MSM je látka přírodního původu, která je potřebná k tvorbě kolagenu a správnému utváření chrupavčité a kostní tkáně. Látce MSM je připisována schopnost pomoci při bolestech kloubů, svalů a šlach.

» Boswellia serrata extrakt je extrakt z kůry stromu Boswellia serrata s blahodárným protizánětlivým a antioxidačním účinkem. Chrání klouby před poškozením volnými radikály, přispívá ke snížení ztuhlosti a pomáhá zlepšovat pohyblivost kloubů.

Cena: 100 ml / 131 Kč

 

Kloubní výživa Proenzi Collagen

proenzi-collagen-60-cz-webProenzi Collagen je produkt na bázi kolagenu ve formě chutných cucavých tablet s citronovou příchutí.

Proenzi Collagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen typu I, nativní kolagen typu II a vitamin C.

V lidském těle bylo popsáno 27 druhů kolagenu, včetně kolagenu typu I, který se vyskytuje nejčastěji. Jiné typy kolagenu jsou v chrupavce, jiné ve šlachách nebo meziobratlových ploténkách. Málo známou skutečností je, že 50 % celkového množství kolagenu se nachází v kostech, z toho 90 % tvoří kolagen typu I. V chrupavce je nejběžnější kolagen typu II.

Kolagen typu I se kromě organických částí kostí nachází také například ve šlachách či kůži. Kolagen typu II je základní stavební složkou kloubní chrupavky.

» Proenzi Collagen obsahuje nedenaturovaný kolagen typu II ve své nativní – přirozené formě trojité šroubovice.

» Vitamin C přispívá k normální funkci kostí a chrupavek díky svému příznivému vlivu na tvorbu kolagenu.

» Proenzi Collagen se doporučuje k podpoře všech kloubů – kolenních kloubů, kyčelních kloubů, kloubů rukou a páteře.

Cena: 60 tablet / 332 Kč