První RUN letošního roku vychází 9. února

První vydání časopisu RUN v letošním roce vychází 9. února! Přečtěte si 5+1 důvodů, proč byste si ho rozhodně neměli nechat ujít! Zároveň se čtenářům a předplatitelům omlouváme za pozdější vydání, vysvětlení najdete zde.

Seznam míst, kde si RUN koupit, najdete zde.

Mějte jistotu, že si přečtete RUN každý měsíc. Zkuste předplatné časopisu!

ZAČÍNÁME S INTENZITOU

Pokud si chceš na jaře zlepšit osobní rekordy, pak je nejvyšší čas přeřadit v tréninku na vyšší rychlostní stupeň. V tuto dobu bys už měl mít naběhaný nějaký základní objem, a měl bys tak být připraven na to, abys přidal do tréninku více intenzity. Jak na to?

5 SVAČINEK PRO SNAZŠÍ HUBNUTÍ 

Když se snažíš zhubnout, je hlad tvůj nepřítel. Když totiž hladovíš, tělo automaticky začne šetřit energií a zpomalí metabolismus. Mezi hlavní jídla je proto vhodné zařazovat malé svačinky. A co si tedy můžeš dát?

KDYŽ SE TI NECHCE JÍT BĚHAT. 6 TIPŮ PRO BOJ S ÚNAVOU A NEDOSTATKEM MOTIVACE

Jarní sezóna klepe na dveře a ty víš, že je treba se opřít do tréninku. Jenže se ti nějak nechce. Zápasíš s únavou, máš pocit, že nemá smysl se snažit, protože výsledek stejně nebude stát za to… pokud to máš taky tak, máme pro tebe pár tipů, které by tě možná nenapadly.

PATAGONMAN XTRI. EXTRÉMNÍ TRIATLONOVÁ VÝZVA

Fenomén extrémních závodu v posledních letech nabývá na síle. S tím, jak přibývá počet triatletů, kteří zvládli závod na stále populárnějších distancích ironmana, roste I množství těch, kteří chtějí zvládnout ještě něco náročnějšího. Třeba závod série xtri, do níž patří I patagonman xtri.

VELKÉ versus MALÉ ZÁVODY. NA KTERÝ SE VYPRAVIT?

Upřednostníš malý závod, kde se za pár desetikorun proběhneš s lidmi, kteří se skoro všichni navzájem znají, anebo dáš přednost velké akci s atmosférou a skvelým servisem? Obě volby mají své přednosti I nevýhody.

MENOPAUZA A BĚH. JAK SI UDRŽET SVOU VÝKONNOST?

V souvislosti s menopauzou se obvykle docteš o nepříjemných návalech, riziku onemocnění ci přibývání na váze, sportovkyne však v tomto období stojí před další důležitou výzvou: jak zastavit pokles výkonnosti.