Novinka: Saucony Freedom ISO2 White

Není to tak dlouho, co jsme psali o tom, jak jsme na letních výbězích „drtili“ Saucony Freedom ISO Blue. To jsme ale ještě nevěděli, že nám společnost Saucony představí novinku Freedom ISO 2.

Tento model, jak už je podle názvu zřejmé, navazuje na oblíbenou modelovou řadu a přinese i něco nového. Protože se boty na trhu v USA už objevily a prodávají, snažili jsme se zjistit, kdy přeplují Atlantik a budou k sehnání i na pultech českých obchodů. Z centrály Triexpertu jsme dnes dostali informaci, že boty již prošli celní kontrolou a brzy (v řádech dní) se snad dostanou i k prodejci.

Zatím jsme obdrželi závdavkem pár fotografií letního modelu White. Současně jsme se s distributorem dohodli, že budeme první, kdo dostane možnost Vás s informacemi o této novince seznámit, poctivě ji otestovat a přinést i reálné fotky dalších barevných kombinací a videa. Pevně věříme, že bychom mohli mít další informace, podklady a vlastní poznatky již příští týden. Zatím jako příslib dalších podrobností přidáváme pár fotek, kterými bychom Vás rádi na další čtení navnadili a video z Ameriky, kde se v nich už prohánějí.

O tom, jak jsme si užili předchozí modelovou řadu Freedom ISO na asfaltu, štěrku, písku, v lese a na sjezdovce, si můžete přečíst zde.