Velká SOUTĚŽ o top model Suunto 9!

Ahoj běžci! Díky spolupráci s Amer Sports ČR, českým distributorem značek Suunto a Salomon pro vás máme soutěž o TOP model sportovních hodinek Suunto 9 v hodnotě 12.750 korun! Suunto 9 jsou určené k extrémním výkonům v extrémních podmínkách, jejich baterie vydrží 120hodinový tréninkový záznam.

Díky inteligentní technologii baterie nemusíte mít starost, že by se vám vybily při tréninku. Suunto 9 používá inteligentní systém připomínek založený na historii vašich aktivit. Pokud vás hodinky upozorní, že během cvičení dochází k vybití baterie, automaticky doporučí změnit režim baterie, aby vydržely déle. Jedinečný algoritmus Suunto FusedTrack ™ kombinuje data z GPS a pohybového senzoru pro přesnější záznam trasy a vzdálenosti. Zároveň se tím prodlužuje životnost baterie GPS bez vlivu na přesnost. Suunto 9 jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly požadavky profesionálních sportovců. Pokud chcete o Suunto 9 zjistit více, pod videem naleznete další informace, fotografie a další video.

Pravidla soutěže: označ příspěvek na naší Facebookové stránce ‚To se mi líbí‘  a do komentáře nám napiš, jaký nejextrémnější trénink/závod si absolvoval. Zároveň vyplň formulář pod tímto odstavcem, jehož vyplněním souhlasíš se zasíláním obchodních sdělení od společnosti Suunto Oy,

Hodně štěstí všem!

  Souhlasím se zasíláním reklamních sdělení od společnosti AMER SPORTS Czech Republic, s.r.o.

  SUUNTO 9

  Suunto představilo nové Suunto 9 – multisportovní GPS hodinky určené pro sportovce, kteří požadují to nejlepší mezi sporttestry. Suunto 9 nabízí skvělou výdrž baterie – až 120 hodin s GPS a inteligentním systémem její správy a s chytrými notifikacemi, které vám zajistí, že vaše hodinky vydrží tak dlouho, dokud budete potřebovat. Robustní Suunto 9 je určen k dlouhému, náročnému tréninku a závodění, je testován na extrémní využití v nejnáročnějších podmínkách tisíce hodin.

  Suunto 9 je kompatibilní s novou aplikací Suunto, která uchovává informace o vašem tréninku, každodenní činnosti a spánku, umožňuje sdílení tréninkových protokolů a komunikaci s ostatními v komunitě Suunto.

  Inteligentní technologie baterií s chytrými notifikacemi

  Tři předdefinované režimy baterie – Performance, Endurance a Ultra – poskytují od 25 hodin až po 120 hodin záznamu s zapnutým GPS. Navíc můžete vytvořit vlastní režimy baterie, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Když spustíte nahrávání, získáte odhad, kolik výdrže baterie máte v aktuálním režimu. Pokud to nestačí, přepnout do jiného režimu můžete kdykoli.

  Kromě režimů baterií používá Suunto 9 chyrté notifikace, které vám pomohou zajistit, abyste měli dostatek baterie pro další dobrodružství. Některé notifikace jsou preventivní, například na základě historie vašich aktivit, abyste se ujistili, že máte na další výlet plně nabito. Pokud hodinky upozorňují, že během cvičení klesá kapacita baterie, automaticky doporučují změnit režim baterie.

  Testováno do extrému – tisíce hodin testování v nejtěžších podmínkách

  Suunto 9 jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly požadavky profesionálních sportovců. Jsou zkoušeny až do extrému tisíce hodin reálného používání v nejtěžších podmínkách interního zkušebního týmu společnosti Suunto a sportovců po celém světě, jsou tak váš důvěryhodný společník, který vás podpoří v jakémkoli dobrodružství.

  „Výdrž a přesnost, atributy srdce designového dědictví Suunto, jsou vysoce ceněny našimi sportovci a jedním ze základních důvodů, kvůli kterým nám důvěřují a vybírají si nás,“ komentuje Markus Kemetter, produktový manažer společnosti Suunto. „Abychom to zajistili, podrobili jsme Suunto 9 intenzivnímu testování. Nejprve v naší zkušební laboratoři vystavujeme materiály a konstrukci různým prvkům a silám, včetně pádu, mrazu / rozmrazení, vlhkosti a potopení, a později u našeho zkušeného a vášnivého týmu terénních testerů a sportovců, kteří měsíce používali hodinky ve svém tréninku a každodenním životě.“

  „Když mluvíme o outdoorových nebo závodních nástrojích pro dobrodružství nebo vytrvalostní sport, výdrž je pro mě to, že ve skutečnosti vám dává možnost jen se soustředit na to, co musíte udělat“, komentuje Mauricio Méndez Cruz, Triathlete Suunto a Světový šampion Xterra. „Pro mě přesnost GPS hodinek při tréninku a závodění neznamená, že je to nástroj, je to zbraň, a tím myslím, že s nimi jsem se stal mnohem přesnějším, efektivnějším a důvěryhodnějším během závodění – v závěru dne je to, co mě přivádí k pódiu, „uzavírá.

  Suunto FusedTrack ™ pro přesnější trasování a měření vzdálenosti

  Při dlouhých ultrabězích je životnost baterie často omezujícím faktorem pro přesné zaznamenávání vzdálenosti a trasování, neboť GPS je výrazně vybíjí baterie. Jedinečný algoritmus Suunto FusedTrack ™ kombinuje data z GPS a pohybového senzoru pro zlepšení přesnosti trasy a vzdálenosti. To vám umožní prodloužit životnost baterie tím, že snížíte výkon GPS bez výrazného ohrožení přesnosti.

  Skutečný Suunto zážitek – Suunto 9 je podporuje více než 80 sportovních režimů a poskytuje pohodlné měření srdeční frekvence ze zápěstí od Valencell Inc. Hodinky přichází s plnou GPS navigací po trase, zobrazí východ slunce / západ slunce, upozorní vás bouřkový alarm a mají mnoho dalších skvělých funkcí pro sportovce a outdoorová dobrodružství.

  Přečti si náš test na Suunto Spartan Sport Wrist Hr Baro

  Sdílejte vášeň s aplikací Suunto

  Spárujte Suunto 9 s novou aplikací Suunto, a sledujte všechna vaše dobrodružství a dlouhodobé trendy včetně denní aktivity a spánku. Snadno sdílejte své největší úspěchy a spojte se s ostatními v komunitě Suunto.

  Inteligentní mobilní připojení vás udrží na vrcholu své každodenní činnosti s upozorněním na příchozí hovory, zprávami. Aplikace Suunto je k dispozici v App Store a Google Play.

  Prvotřídní materiály a konstrukce to je to co vystihuje úžasné provedení a výrobu ve Finsku. Nerezová ocelové rám a tlačítka, safírové sklo a robustní pouzdro, jsou kombinovány s měkkým a odolným silikonovým řemínkem pro pohodlné nošení.

  Více informací: www.suunto.com/suunto9