Známe vítěze velké soutěže o troje hodinky Garmin!

Známe vítěze velké soutěže o troje hodinky Garmin!

245 fotek jste nám zaslali do velké soutěže, kterou jsme vyhlásili ve spolupráci se značkou Garmin! V banku byly tři špičkové sporttestery, které od začátku června hledaly nové majitele. Nyní už známe tři vítěze! A pro všechny zúčastněné máme drobnou cenu útěchy – najdete na konci textu.

Jak jste se mohli zapojit do soutěže? Stačilo se vyfotit v ideálně neběžeckém outfitu s hodinkami Garmin na ruce. A fotku pak nahrát na náš Facebook. Kompletní fotogalerii účastníků si můžete prohlédnout zde.

Kompletní informace o soutěži si můžete přečíst zde.

O co jste soutěžili?

  1. místo: Garmin Fenix 5S – výherce vybrali experti značky Garmin
  2. místo: Garmin vivoactive 3 – výherce vybrala redakce RUNu
  3. místo: Garmin vivomove Optic – výherce vybrali fanoušci Runu na facebooku ze všech zapojených fotek.

A kdo zvítězil?

O jedny hodinky se hlasovalo (Vivomove Optic), jedny vybrala redakce RUN magazínu (vivoactive 3) a jedny vedení Garmin ČR (Fenix 5S). V soutěži se objevilo mnoho skvělých fotek plných krásných nápadů, originality a osobitosti. I když byste si vyhrát zasloužili všichni, vítězové mohou být pouze tři.

  1. místo: Garmín Fenix 5S

  1. místo: Garmin vivoactive 3

  1. místo – Garmin vivomove Optic

Výhercům gratulujeme! Nyní vás prosíme, abyste nás kontaktovali prostřednictvím soukromé zprávy na Facebooku, kde se domluvíme na předání výhry.

Cena útěchy

Děkujeme všem, kteří se zapojili do soutěže! Jako poděkování za účast Vám nabízíme 10% slevu na roční předplatné. Pokud ji chcete, napište nám o něj na rmt@upholding.cz a do předmětu emailu uveďte SOUTĚŽGARMIN + jako přílohu přidejte vaší soutěžní fotku 😉

 

Cenu za kreativitu od nás získává tato fotografie, která byla i kousek od úspěchu v hlasování na FB. Sice úplně nesplnila zadaná pravidla, ale i tak od nás obdrží zdarma předplatné magazínu na rok.