5 důvodů, proč si přečíst prosincový RUN

5 důvodů, proč si přečíst prosincový RUN

I poslední letošní číslo RUNu je již na stáncích.  Proč byste si ho neměli nechat ujít?

  1. Běžecký pás posune tvůj trénink na vyšší level. žecký pás není jen pro měkejše, co se jim nechce do zimy a plískanic. Při správném uchopení to muže být i velice efektivní tréninkový prostředek, který ti přípravu nejen zpestří, ale umožní ti zařadit i tréninky, které venku odběháš jen velmi obtížně. Jak na trénink na páse se dočteš v prosincovém RUNu.

  2. Vysokohorské soustředění? Jasně, ale s rozvahou! Zapneš sociální sítě a tam na tebe čekají fotky z italského Livigna, Melaga či jiných podobných lokalit. Vysokohorská soustředění už totiž dávno nejsou jen výsadou reprezentantu, běžně na ne vyrážejí i výkonnostní sportovci i mnozí hobíci. V čem tedy tkví kouzlo tréninkové přípravy v horách?

  3. Pokročilý začátečník na rozcestí. Dlouhé běžecké distance jsou v kurzu. Uběhnutá pětka či desítka už dnes nikoho neoslní, a proto novopečení běžci, kteří si na těchto distancích odbyli závodní premiéru, velice často začnou hned pošilhávat minimálně po půlmaratonu. Proč to není dobrý nápad?
  4. Vít Shlesinger: Správný cíl je ten, který ti rozzáří oči. Pro radu si za ním chodí špičkoví sportovci, domácí i zahraniční. A Vítek Schlesinger jim říká nejen to, co mají jíst a jak regenerovat, ale hledá s nimi i odpověď na otázku, kdo jsou a co od života chtějí. Protože tohle všechno rozhoduje o jejich výkonu, ale i o jejich štěstí.
  5. Jak se udržet ve formě při zranění?S nohou v sádře se samozřejmě běhat nedá, se zlomenou rukou se o to ale pokouší kde kdo. Otázkou ale je, jestli snaha udržet si formu navzdory zranění nakonec nenapáchá více škody než tréninkový́ výpadek.