Květnové číslo RUN magazinu je na stáncích!

Květnové číslo RUN magazinu je na stáncích!

Nabité květnové číslo RUN magazinu už je na stáncích. Zaměřili jsme se především na překážkové závody, ale své si tradičně najdou i běžci a triatlonisté.

Téměř každý triatlonista ale i běžec dobře zná bolest holení. Zánět okostic je častým běžeckým zraněním, jehož léčbu není radno podcenit. Okolo tohoto zranění panuje mnoho mýtů a existuje spousta ‚zaručených‘ tipů, jak se bolesti zbavit. Přečti si, jak bolest vzniká a jak se jí zbavit.

Znáte to. Nastavíš si cíl, dlouho pro něj makáš, děláš vše, abys jej dosáhl/a. Pak protneš cílovou čáru nejdůležitějšího závodu sezóny a emoce z tebe stříkají na všechny strany. Možná je to euforie, možná zklamání, na tom ale zas až tolik nesejde. Důležité je, že teď opět stojíš na začátku cesty. Co je v takovém okamžiku dobré vědět?

Triatlon má svá specifika, metodika běžeckého tréninku na závod, ve kterém vás nejdřív čeká plavecká a cyklistická nálož, se od samotného běhu liší. Čerpej z pestré škály motivů, tak aby tvá běžecká výkonnost nestagnovala i v těch nejdelších triatlonech. Jak zvládnout svůj první triatlon ti v 10 tipech poradí úspěšný triatlonista Filip Ospalý.

OCR neboli překážkový běh je výzva pro dospělé a skvělá zábava pro děti. V květnovém čísle RUN magazínu najdeš veškeré informace o tomto nově vznikajícím trendu – o jeho historii, jak se na závod OCR připravit, ale i rozhovory s hvězdami tohoto sportu.